• کارال Karal


  ظروف کارال هاردآنادایزد ، هیچ نوع لایه و روکشی ندارند، طعم غذا را تغییر نمی دهند و مواد مضری از خود به غذا پس نمی دهند. ظروف کارال جایگاه اول صرفه اقتصادی را به خود اختصاص داده است، زیرا عمر ظروف هارد آنادایزد کارال بیش از ده سال بوده و در طول این مدت هیچ نیازی به بازسازی و ترمیم ندارند.

 • ظروف کارال هاردآنادایزد

  لیست محصولات و ظروف کارال :
  - سرویس قابلمه کارال هاردآنادایزد
  - قابلمه کارال هاردآنادایز
  - ماهیتابه کارال هاردآنادایزد
  - زودپز استیل کارال
  - ابزار آشپزخانه کارال
  - کتری و قوری استیل کارال

 • ارتباط با شرکت کارال

  آدرس دفتر مرکزی کارال :
  تهران، خیابان شریعتی، روبروی مترو قلهک، نبش کوچه سرافراز، ساختمان کارال
  شماره تماس شرکت کارال: 28490-021
  شماره فکس شرکت کارال : 28491-021
  ایمیل وبسایت کارال : info@ karal.ir
  اینستاگرام کارال: https://www.instagram.com/karal.ir
  کانال تلگرام کارال: https://telegram.me/karal_ir
  پشتیبانی تلگرام کارال: https://telegram.me/karal_eshop
  تلگرام واحد گارانتی کارال: https://telegram.me/karalservice

نماد الکترونیک شرکت کارال
کارال / اخبار کارال / رونمایی از سرویس چهار پارچه هاردآنادایزد کودک بنتا کارال

رونمایی از سرویس چهار پارچه هاردآنادایزد کودک بنتا کارال

سرویس 4 پارچه کودک بنتا کارال

مژده ای دیگر از کارال به مادرانی که نگران طبخ غذای کودکان خود هستند?
کودکان ، ثمره و سرمایه زندگی ما هستند و باید در حفظ رشد و سلامت آن‌ها تلاش کنیم؛
‏اولین و مهم‌ترین دغدغه تمام مادران سلامتی و رشد فرزندانشون هست ،هر مادری بیشترین وقت روزانه خودش رو صرف سلامت و رشد و تربیت مناسب فرزندانش می‌کند ،از طرفی با توجه به افزایش روزافزون آلودگی‌های محیطی و آلودگی هوا و حساسیت بیشتر و ضعیف بودن بدن کودکان در برابر انواع میکروب‌ها کودکان بیشتر از هر قشر دیگری در جامعه در معرض ابتلا به بیماری هستند ، همواره عوارض ناشی از تغذیه ی نادرست و عدم اطمینان از سلامت غذای طبخ شده، در کودکان ، شدیدتر و بعضاً غیر قابل جبران نسبت به بزرگسالان می باشد. دوران نوزادی و سنین کم تا قبل از 8 سالگی مهم‌ترین سنین کودک به علت دوران رشد می‌باشد و تغذیه بیشترین تاثیر را در رشد و سلامت کودکان دارد.
‏‎سیستم‌های متعدد بدن در دوره رشد و در سنین کودکی،تکامل نیافته اند و لذا بسیار مهم است تا مواد مهم و مغذی مورد نیاز بدن کودکان ، بطور مناسب و بدون ترکیب با مواد شیمیایی خطرناک تهیه و تامین گردد.
پس از مواد غذایی ارگانیک و طبیعی، یکی از عوامل موثر در حفظ سلامت و بهداشت غذای کودکان ، ظروف مورد استفاده جهت پخت و پز غذای آنها است . عاملی که در صورت عدم اطمینان از بی خطر بودن آن می‌تواند خسارات و عوارض جبران ناپذیری را در آینده ی کودکانمان رقم بزند.
محصولات بهداشتی هاردآنادایزد کارال علاوه بر دارا بودن کلیه ی استانداردهای داخلی و بین المللی ،به جهت عدم استفاده از هر نوع روکش در ظروف ، مانند پلیمر ، لعاب و ترکیبات شیمیایی دیگر ، میتواند این اطمینان خاطر را به ما بدهد که هیچگاه بخش و یا ذره ای از مواد اضافی ، از طریق ظرف پخت و پز ،با غذای کودک ما ترکیب نمیگردد، تا با خاطری آسوده، به تهیه غذای فرزند دلبندمان بپردازیم.
کارال از ابتدا تا کنون همواره به هدف والای خود ، که همان “همراه شدن در مسیر سلامتی است” پایبند بوده و امید به آن داریم که بتوانیم سیطره ی همراهی خود را به وسعت تمامی افراد دوستدار سلامتی گسترش دهیم.

روابط عمومی شرکت کارال

لطفا نظر خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *