• کارال Karal


  ظروف کارال هاردآنادایزد ، هیچ نوع لایه و روکشی ندارند، طعم غذا را تغییر نمی دهند و مواد مضری از خود به غذا پس نمی دهند. ظروف کارال جایگاه اول صرفه اقتصادی را به خود اختصاص داده است، زیرا عمر ظروف هارد آنادایزد کارال بیش از ده سال بوده و در طول این مدت هیچ نیازی به بازسازی و ترمیم ندارند.

 • ظروف کارال هاردآنادایزد

  لیست محصولات و ظروف کارال :
  - سرویس قابلمه کارال هاردآنادایزد
  - قابلمه کارال هاردآنادایز
  - ماهیتابه کارال هاردآنادایزد
  - زودپز استیل کارال
  - ابزار آشپزخانه کارال
  - کتری و قوری استیل کارال

 • ارتباط با شرکت کارال

  آدرس دفتر مرکزی کارال :
  تهران، خیابان شریعتی، روبروی مترو قلهک، نبش کوچه سرافراز، ساختمان کارال
  شماره تماس شرکت کارال: 28490-021
  شماره فکس شرکت کارال : 28491-021
  ایمیل وبسایت کارال : info@ karal.ir
  اینستاگرام کارال: https://www.instagram.com/karal.ir
  کانال تلگرام کارال: https://telegram.me/karal_ir
  پشتیبانی تلگرام کارال: https://telegram.me/karal_eshop
  تلگرام واحد گارانتی کارال: https://telegram.me/karalservice

تماس با کارال: ۲۸۴۹۰-۰۲۱
افتخارات و تاییدیه های شرکت کارال

چه کسانی کارال را تأیید می کنند؟

برای شناخت یک مجموعۀ موفق می توانید به سراغ افتخارات و دستاوردهای آن بروید، شرکت کارال بعنوان یک سازمان ایرانی با کیفیت و نگاهی جهانی موفق به کسب دستاوردهای بزرگ و کم نظیری در بخش های مختلف گردیده است که بسیاری از این دستاوردها برای نخستین بار به یک تولیدکنندۀ ظروف آشپزخانه تعلق گرفته است، در این بخش شما را با بخشی از این افتخارات آشنا می سازیم، حرکت در جهت کیفیت افتخار آفرین است!

تندیس های شرکت کارال

 • تندیس رضایتمندی مشتری
 • تندیس پیشتازان کیفیت و کارآفرینی شرکت کارال در عرصه تولید و صنعت
 • تندیس شرکت کارال از همایش بین المللی امید
 • تندیس کنگره ملی یکصد مدیر برتر ایران
 • تندیس شرکت کارال از کنگره تجلیل و تکریم از مدیران کارآفرین
 • تندیس پرستیژ مدیریتی شرکت کارال

افتخارات و تاییدیه های کارال

شرکت کارال مفتخر به دریافت تندیس استاندارد و جایزه بین المللی ضمانت کیفیت کالا در صنعت لوازم و تجهیزات آشپزخانه ( آیتک ) از سوی کشور آلمان در مرداد ماه 1395 می باشد.

از جمله با ارزش­ترین افتخارات کارال در سال های جاری، انتخاب کارال به عنوان برترین مجموعه ایرانی در زمینه رعایت حقوق مصرف­ کنندگان است. این افتخار بزرگ در سال 1393 و بر اساس برنامه ­ریزی و تلاش بسیار از طرف مدیران این مجموعه در جهت افزایش استانداردهای مربوط به خدمات ویژه به مشتریان بدست آمد، ما تلاش می­کنیم به مراحلی بالاتر از رضایت در میان  مصرف­ کنندگان خود دست یابیم. این تندیس از طرف جناب آقای سید محمّد جعفری رئیس انجمن ملّی حمایت از حقوق مصرف ­کنندگان به کارال اهداء شد تا تأکید مجددی باشد بر اهمیت و جایگاه ویژۀ مشتریان کارال.

در سال 2013، براساس تحقیقی که در مؤسسه جک کن فیلد و زیر نظر مستقیم خود ایشان به عنوان یکی از بزرگترین اساتید علم مدیریت و کسب و کار در جهان صورت گرفت، تلاش شد تا از میان سازمان­ها و شرکت­ های ایرانی غیر دولتی اقدام به شناسایی مدیران موفقی گردد که در راه ایجاد تغییرات بنیادین در سازمان­ های خود موفق بوده ­اند، در این راستا جناب آقای سید امین میرمحمّد صادقی، مدیریت عامل کارال به عنوان یکی از مدیران که موفق به تغییرات بسیار عظیم در صنعت مطبوع خود شده­ اند، انتخاب شدند و لوح افتخار خود را از دستان جناب آقای جک کن فیلد دریافت نمودند.

در مرداد ماه سال 1393، از طرف کمیسیون صنایع و معادن ایران، شرکت کارال بعنوان تولید­کنندۀ نمونه ایران شناخته شد و ضمن قدردانی از این مجموعه تندیس زرین تولیدکننده نمونه کشوری توسط جناب آقای محمدرضا خان محّمدی نائب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس جمهوری اسلامی به این مجموعه اهداء شد.

در سال 1394، به جهت توسعه کیفیت و ارتقای مفهوم استاندارد در ایران شرکت کارال در یکی از بزرگترین همایش­های مربوط به صنایع و تولیدکنندگان ملّی که با حضور اداره استاندارد ایران، وزارت صنایع و معادن، وزارت ارتباطات و فناوری و انجمن مدیریت کیفیت ایران برگزار شد از طرف رئیس اداره استاندارد نائب رئیس انجمن مدیریت کیفیت ایران مورد تقدیر قرار گرفت.

با این گواهی ثبت اختراع، کارال بعنوان مبتکر و مخترع تکنولوژی هاردآنادایزد در ایران شناخته شد و در عین حال ایران بعنوان سومین کشوری که توانایی تولید قطعات هاردآنادایزد را در ابعاد صنعتی دارد به دنیا معرفی شد، این گواهینامه نه تنها در زمینه تولید هاردآنادایزد بلکه در مورد تکنیک های تولیدی هاردآنادایزد نیز به ثبت رسیده است.

در سال 1381 از طرف ادارۀ ثبت شرکت­ها و مالکیت صنعتی، گواهینامه ثبت اختراع به شماره 28341 برای تولید ظروف آشپزخانه با استفاده از تکنولوژی هاردآنادایزد به نام شرکت کارال به ثبت رسید.

همانگونه که می دانید کشور آلمان به لحاظ سوابق و اعتباری که در صنعت جهان دارد، همواره دارای بالاترین و سخت  گیرانه ترین سطح استانداردهای صنعتی در دنیا می باشد، کارال با افتخار جزء معدود تولیدکنندگان در قارۀ پهناور آسیا می باشد که موفق به کسب تأییدیه صنایع مونیخ آلمان برای تولید ظروف بهداشتی هاردآنادایزد شده است.

در سال 1374، سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران بعنوان یکی از معتبرترین نهادهای تأیید طرح ها و علمی در ایران، ساخت ظروف آشپزخانه با استفاده از تکنولوژی هاردآنادایزد را توسط کارال مورد تأیید قرار دادند.

در سال 1379، جامعه مخترعین و مبتکرین ایران فعالیت کارال را بعنوان یک فعالیت ارزنده در صنایع شیمی تشخیص دادند و ضمن قدردانی از کارال به جهت کمک به رشد تکنولوژی در کشور، دیپلم افتخار جامعه مخترعین و مبتکرین ایران را به جهت ساخت فرمول هاردآنادایزد بهداشتی لایق کارال دانستند.

در سال 1387، از طرف هیاًت داوران جامعه مخترعین و مبتکرین ایران ضمن قدردانی و سپاس از جناب آقای دکتر سیدمهدی میرمحّمد صادقی بنیانگذار فقید کارال به سبب چندین سال فعالیت مستمر و پر ثمره ایشان در جهت توسعه اقتصادی و صنعتی و اعتلای علم در ایران عزیزمان، دکترای افتخاری جامعه مخترعین و مبتکرین ایران به ایشان اهداء شد.

در سال 1388 کارال بعنوان تولیدکنندۀ برتر ایران در نمایشگاه بزرگ اختراعات و نوآوری­های ایران از سوی جشنواره ملّی نوآوری و شکوفایی ایران به جهت تولید ظروف آشپزخانه کاملاً بهداشتی شناخته شد.

در آذرماه سال 1375 شرکت کارال به جهت بکارگیری تکنولوژی و کیفیت برتر کالای ایرانی مناسب برای صادرات از طرف معاون وزیر بازرگانی و رئیس کل مرکز توسعه صادرات ایران مورد تقدیر و تشکر قرار گرفت.

در سال 1390، شرکت کارال اقدام به اجرای طرح رایگان سالم سازی ظروف مورد استفاده در بیمارستان ایرانمهر گرفت و جناب آقای دکتر محمّد جمیل کاخانی رئیس بیمارستان ایرانمهر ضمن تقدیر از کارال، استفاده از ظروف بهداشتی کارال را از نظر پزشکی مورد تأیید قرار دادند.

در سال 1393 و در پی درخواست سازمان استاندارد ایران از سازمان کارال به جهت همکاری در تدوین اولین استاندارد ایران برای ظروف بهداشتی، نشان استاندارد تشویقی ایران از طرف رئیس این سازمان به شرکت کارال اهداء شد. لازم به ذکر است کارال اولین و تنها دارنده این استاندارد ویژه در ایران می­باشد.

در سال 1394 شرکت کارال پس از ممیزی صورت گرفته و اعلام نظر متخصصین ،مفتخر به دریافت عنوان برند برتر در تولید ظروف آشپزخانه بهداشتی از سوی مرکز آموزش و پژوهش متخصصین ایران گردید.

نماد الکترونیک شرکت کارال