• کارال Karal


  ظروف کارال هاردآنادایزد ، هیچ نوع لایه و روکشی ندارند، طعم غذا را تغییر نمی دهند و مواد مضری از خود به غذا پس نمی دهند. ظروف کارال جایگاه اول صرفه اقتصادی را به خود اختصاص داده است، زیرا عمر ظروف هارد آنادایزد کارال بیش از ده سال بوده و در طول این مدت هیچ نیازی به بازسازی و ترمیم ندارند.

 • ظروف کارال هاردآنادایزد

  لیست محصولات و ظروف کارال :
  - سرویس قابلمه کارال هاردآنادایزد
  - قابلمه کارال هاردآنادایز
  - ماهیتابه کارال هاردآنادایزد
  - زودپز استیل کارال
  - ابزار آشپزخانه کارال
  - کتری و قوری استیل کارال

 • ارتباط با شرکت کارال

  آدرس دفتر مرکزی کارال :
  تهران، خیابان شریعتی، روبروی مترو قلهک، نبش کوچه سرافراز، ساختمان کارال
  شماره تماس شرکت کارال: 28490-021
  شماره فکس شرکت کارال : 28491-021
  ایمیل وبسایت کارال : info@ karal.ir
  اینستاگرام کارال: https://www.instagram.com/karal.ir
  کانال تلگرام کارال: https://telegram.me/karal_ir
  پشتیبانی تلگرام کارال: https://telegram.me/karal_eshop
  تلگرام واحد گارانتی کارال: https://telegram.me/karalservice

تماس با کارال: ۲۸۴۹۰-۰۲۱

درباره شرکت کارال

شرکت کارال در سال 1374 و با هدف تولید ظروف بهداشتی هاردآنادایزد برای اولین بار در آسیا توسط مرحوم دکتر سیدمهدی میرمحمد صادقی ایجاد شد.

مهم­ترین آرمان کارال افزایش سلامتی در جامعه از طریق مجموعه­ ای از کالاهاست که در تولید آن­ها بیش از هر چیز دیگر به موضوع سلامتی و بهداشت اهمیت داده شده باشد. از جمله قدیمی­ ترین محصولات در سبد کالاهای کارال ظروف بهداشتی هارد آنادایزد است که در تولید آن­ها از هیچ لایه و روکش شیمیایی استفاده نشده است، شرکت کارال در ادامه مسیر پیشرفت خود در سال ها­ی اخیر تلاش نموده است با اضافه نمودن کالاهای مورد نیاز آشپزخانه­ های ایرانی و با تأکید بر روی دو مقولۀ سلامت و زیبایی در طراحی امکانات بیشتری را برای دوستداران محصولات بهداشتی و کارال فراهم نماید، شرکت کارال اولین و تنها تولیدکننده ظروف بهداشتی هاردآنادایزد در کشور و دارندۀ نشان ملّی استاندارد ایران می­باشد.

مهارت ما در کارال

مهارت ما در تولید و تأمین محصولاتی است که از بالاترین استانداردهای مربوط به سلامت کالا برخوردار باشند، تیم­ های کارشناسی کارال در بخش­ های گوناگون شامل تیم­ های تحقیق و توسعه، طراحی و بازاریابی به طور یکپارچه و در همکاری با یکدیگر مأموریت دارند تا با کشف  نیاز­های جدید مصرف­ کنندگان، طراحی با محوریت زیبایی شناختی و تأمین کالاهایی با بالاترین کیفیت در جهت پاسخ به این نیازها قدم بردارند.

چشم انداز کارال

چشم انداز ما تبدیل شدن به محبوب­ ترین برند لوازم خانگی ایران با بالاترین سهم بازار در خاورمیانه تا سال 2030 می­باشد. که این مهم را با افزایش هم زمان کیفیت، تنوع محصولات و برندسازی در کشورهای حوزۀ cis فراهم خواهیم نمود.

مأموریت کارال

ما در شرکت کارال تلاش می­کنیم بهداشتی­ ترین و با کیفیت­ ترین محصولات مورد نیاز در آشپزخانه و منازل را با مناسب­ ترین شرایط از نظر فروش و خدمات پس از فروش در اختیار هموطنان و مخاطبین عزیزمان قراردهیم، از نظر ما ایرانیان لایق بهترین­ ها هستند.

چرا کارال را انتخاب کنیم؛

چون ما همواره پاسخ­گوی نیازها و سؤالات شما خواهیم بود؛ خدمات ما به شما در یک روند منظم، قبل از خرید و در جهت کمک به تصمیم­­ گیری برای خرید آغاز می­شود و تا همیشه ادامه می­یابد. در کارال هیچ­گاه سلامت و کیفیت محصول، فدای سودآوری نمی­ گردد و به طور کلی خدمات ما به خریدارانمان فراتر از استانداردهای معمول است.

کارال و مسئولیت های اجتماعی

تأسیس کارال از ابتدا در راستای تحقق یک هدف اجتماعی بزرگ یعنی ارتقای سلامتی در جامعه از طریق استفاده از ظروف آشپزخانه بهداشتی شکل گرفته است و تفکر درخصوص بهبود وضعیت سلامتی در جامعه در کارال نه یک برنامه جانبی بلکه یک آرمان و هدف اصلی بوده است، هدفی مقدس که سختی­ های مسیر تولید را برای ما آسان می­سازد، سعی کارال همواره بر این بوده است تا در مسیر فعالیت­های اجتماعی خود، بگونه­ ای رفتار نماید تا کمکی هر چند کوچک به ارتقای سلامتی و فرهنگ سلامتی در جامعه عزیزمان بنماید. در سال­های گذشته برخی از اقدامات ما در راستای رسالت اجتماعی­ مان به شرح ذیل بوده است:

 • حمایت مالی برای چند دورۀ متوالی از همایش بین المللی امید که با هدف امیدرسانی به بیماران بیماری خاص هر ساله با حضور سخنرانان و اساتید بین المللی صوت می­گیرد.
 • کمک­ به مناطق محروم کشور با ساخت مدرسه،مرکز بهداشت، مرکز اشتغالزایی توانیابان در طرح های خشت­های سلامت .
 • همکاری با جناب آقای سامان گلریز به عنوان سفیر سلامتی و محیط زیست شرکت کارال و حمایت از محیط زیست و همکاری نزدیک با سازمان محیط زیست ایران.
 • همکاری نزدیک با مؤسسه محک جهت کمک به کودکان سرطانی.

«در باور ما مسئولیت­ های اجتماعی ابزاری نیرومند است که میتوانیم به وسیلۀ آن جامعه­ ای زیباتر و سالم­تر را برای آیندگان به یادگار بگذاریم.»

نماد الکترونیک شرکت کارال