• کارال Karal


  ظروف کارال هاردآنادایزد ، هیچ نوع لایه و روکشی ندارند، طعم غذا را تغییر نمی دهند و مواد مضری از خود به غذا پس نمی دهند. ظروف کارال جایگاه اول صرفه اقتصادی را به خود اختصاص داده است، زیرا عمر ظروف هارد آنادایزد کارال بیش از ده سال بوده و در طول این مدت هیچ نیازی به بازسازی و ترمیم ندارند.

 • ظروف کارال هاردآنادایزد

  لیست محصولات و ظروف کارال :
  - سرویس قابلمه کارال هاردآنادایزد
  - قابلمه کارال هاردآنادایز
  - ماهیتابه کارال هاردآنادایزد
  - زودپز استیل کارال
  - ابزار آشپزخانه کارال
  - کتری و قوری استیل کارال

 • ارتباط با شرکت کارال

  آدرس دفتر مرکزی کارال :
  تهران، خیابان شریعتی، روبروی مترو قلهک، نبش کوچه سرافراز، ساختمان کارال
  شماره تماس شرکت کارال: 28490-021
  شماره فکس شرکت کارال : 28491-021
  ایمیل وبسایت کارال : info@ karal.ir
  اینستاگرام کارال: https://www.instagram.com/karal.ir
  کانال تلگرام کارال: https://telegram.me/karal_ir
  پشتیبانی تلگرام کارال: https://telegram.me/karal_eshop
  تلگرام واحد گارانتی کارال: https://telegram.me/karalservice

تمام شده
 • دستکش فر کارال
 • دستکش فر کارال
 • دستکش فر کارال
 • دستکش فر کارال

دستکش فر سیلیکونی-پلی استر کارال

0 امتیاز
0 out of 5

در انبار موجود نمی باشد

مطمئنا در هنگام کار در آشپزخانه برای حفظ سلامتی دست هایتان از دستکش استفاده می‌کنید. البته هر کدام از امور آشپزخانه دستکش مخصوص به خود دارد که دستکش فر یکی از مهم ترین آن است. امروزه در بسیاری از خانه‌ها برای تهیه و پخت ماهی، گوشت ، پیتزا ، انواع شیرینی و کیک از فر استفاده می‌گردد. دستکش فر برای جلوگیری از سوختگی یا سایر جراحات که ممکن است در هنگام غذا پختن یا شیرینی پزی با فر برای دستتان اتفاق بیفتد بسیار موثر است .

استفاده از دستکش های غیر استاندارد در حین آشپزی باعث بروز سوختگی و جراحت خواهد شد. دستکش های از جنس ابر و پشم شیشه با روکش پارچه ای ممکن است کارایی داشته باشد اما دوام کمی دارد و همچنین به علت حرارت بالای فر و در تماس با بدنه ظرف یا سینی فر در بسیاری از موارد به راحتی می سوزد و باعث سوختگی دست نیز می شود . این دستکش ها به راحتی آلوده شده بعد از هر بار استفاده نیز باید شسته شود. دستکش سیلیکونی-پلی استر کارال در سایز استاندارد تولید شده است و جنس آن سیلیکون نسوز می باشد و در برابر سایش و حرارت مقاوت بالایی داشته و توان تحمل حرارت بالای فر را دارد و همچنین هیچ گاه آسیب نمی بیند که موجب آسیب دست انسان شود و سلامت دستان شما را هنگام پخت و پز تضمین می کند. و از دیگر مزایای دستکش سیلیکونی-پلی استر کارال این است که به راحتی شسته شده و همیشه پاکیزه می باشد.

نماد الکترونیک شرکت کارال